Producenci soczewek i ich najlepsze produkty

0
478
Rate this post

Rynek produktów okulistycznych jest ogromny i nieustannie się rozwija i powiększa. Osobie niezorientowanej w temacie ciężko jest się zorientować, co oznaczają nazwy konkretnych produktów, jacy producenci są godni zaufania, na jakie produkty warto postawić. Z pomocą przychodzą nam liczne fora internetowe, grupy dyskusyjne, blogi, itp. Opinie użytkowników soczewek są prawdopodobnie najlepszym źródłem informacji, bowiem jeśli większości przypadków jest ona podobna, to duże prawdopodobieństwo, że nasza ocena produktu będzie tożsama.

Nie będąc specjalistami w dziedzinie przyrządów okulistycznych, możemy jedynie wskazać, którzy producenci są wskazywani jako najlepsi na rynku. Są to: Bausch&Lomb (m.in. linia soczewek Soflens, PureVision), Johnson&Johnson (soczewki Acuvue), Ciba Vision (soczewki Air Optix, Freshlook) oraz Cooper Vision. Chcielibyśmy zaprezentować profil jednego z nich, a ściślej rzecz ujmując jego flagowy produkt, czyli soczewki kontaktowe Biofinity.

Firma Cooper Vision jest znanym na całym świecie producentem soczewek kontaktowych Biofinity. Linia soczewek kontaktowych jest stworzona ze specjalnego silikonowego materiału, który jest odporny na wysychanie. Dlatego też soczewki Biofinity są idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają bardzo wrażliwe oczy, które często są podrażnione i zaczerwienione. Są one również polecane dla osób, które lubią czuć się komfortowo przez cały czas noszenia soczewek kontaktowych. Materiał z którego soczewki Biofinity są wykonane sprawia, że doskonale one przepuszczają tlen. Dzięki temu soczewki są w równomierny sposób nawilżone, a co za tym idzie również nasze oczy są przez cały czas nawilżone. Nasze oczy przez cały czas są wypoczęte i nie musimy się obawiać, że będą podrażnione lub zaczerwienione. Soczewki Biofinity skutecznie chronią nasze oczy przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i bakteriami. W swojej bogatej ofercie soczewki Biofinity mają zarówno soczewki toryczne, przeznaczone dla osób cierpiących na astygmatyzm, jak również soczewki progresywne do walki z prezbiopią.