90-letnia Betty White zdradza sekret długowieczności

0
1147
Rate this post

Betty White – pierwsza dama telewizji zdradziła tajemnicę swojej długowieczności. Ta 90 – letnia amerykańska aktorka, wielokrotna laureatka nagród Emmy mimo upływu lat wciąż pozostaje w formie.

Aktorka zabłysnęła nie tylko na małym ekranie, ale także w radiu, teatrze, filmach, programach rozrywkowych. Polscy widzowie kojarzyć mogą ją m.in. z serialu The Golden Girls („Złotka”) czy „Mody na sukces”, gdzie wciela się w rolę Ann Douglas. Jednak największą popularność na polskiej scenie zyskała, dzięki udziałowi w spocie reklamowym batoników Snickers, w którym to wraz z młodymi zawodnikami bierze udział w treningu amerykańskiej drużyny futbolowej. Niestety nie jest ona w najlepsza formie i nie radzi sobie zbyt dobrze. Jednak po zjedzeniu batonika zmienia się w pełnego sił, młodego chłopaka, co puentuje slogan” Głodny nie jesteś sobą. Doładuj się”. Warto zaznaczyć, że w tym spocie reklamowym obok niej wystąpił inny aktor starszego pokolenia – Abe Vigoda.

Betty White

Jednak w życiu prywatnym pierwsza dama telewizji, która swoją karierę nieprzerwanie kontynuuje od ponad 60 lat może pochwalić się doskonałą kondycją i staną zdrowia. W czym tkwi jej sukces? Aktorka podkreśla, że na pewno nie zawdzięcza tego diecie, albowiem uwielbia, a wręcz kocha hot-dogi, frytki, chipsy i inne Fast foody. Jej źródłem sukcesu jest nieustanna aktywność fizyczna, która sprawia, że organizm nieustannie zmuszany jest do działania, a na myślenie nie ma czasu. Co więcej aktorka żartując mówi, że ma wielki dwupiętrowy dom i krótką pamięć, co sprawia, że cały czas biega po schodach. Sama aktorka podkreśla, że nigdy nie przypuszczała, że w wieku 90 lat będzie nadal aktywna zawodowo i nie mogła wymarzyć sobie większego szczęścia. Gratulujemy, a takiej formy możemy tylko pozazdrościć.