Manuka Extra – recenzja preparatu dla skóry problematycznej

0
669
Rate this post

Czy masz już dość walki z niedoskonałościami skóry? Czy wszelkie dostępne metody okazały się nieskuteczne, a Ty zwątpiłeś, że może się w końcu udać? Jeśli tak, nie załamuj się. W końcu jest dla Ciebie lekarstwo – jego nazwa to: Manuka Extra!

Serum Manuka Extra to specjalistyczna maść, której głównym składnikiem jest miód Manuka. To niezwykle ceniona substancja, która nazywa jest często pszczelim złotem. Miód Manuka to jeden z nielicznych produktów spożywczych, których działanie lecznicze jest udowodnione naukowo! Polecany jest zwłaszcza na dolegliwości związane z układem pokarmowym oraz dla wzmocnienia odporności. Badania wykazują, że doskonale sprawdza się jako kosmetyk. Jego działanie jest niezwykle wszechstronne. Miód Manuka skutecznie:
– nawilża oraz regeneruje skórę twarzy,
– zmniejsza objawy łuszczycy oraz innych przypadłości dermatologicznych, takich jak: AZS, czy egzema,
– koi skórę oraz łagodzi nieprzyjemne swędzenie.flexa plus kapsułki
Czym wyróżnia się Miód Manuka?

Miód Manuka to w pełni naturalny produkt. Nie jest poddawany żadnej obróbce chemicznej, co sprawia, że jest bezpieczny oraz nie powoduje uczuleń i podrażnień. Posiada intensywny zapach oraz smak i charakteryzuje go wyjątkowa, złocista barwa.
Pozyskiwany jest z nektaru kwiatów krzewu Manuka i dzięki tej roślinie posiada tak wyjątkowy skład chemiczny oraz wszechstronne właściwości.
Sekretnym składnikiem miodu Manuka jest methylglyoxal, który sprawia, że jest on tak niezwykły. Methylglyoxal to aktywna substancja, której normalne stężenie wynosi maksymalnie 10mg w 1kg normalnego miodu. W przypadku miodu Manuka, jej stężenie jest kilkusetkrotnie większe i wynosi od 100, do nawet 800mg na 1kg miodu Manuka!
Methylglyoxal (MGO) jest odpowiedzialny za działanie antybakteryjne, antyoksydacyjne, antyseptyczne, przeciwzapalne, przeciwwirusowe oraz przeciwgrzybiczne! Jego wielotorowe działanie czyni go substancją niezwykle cenną i pożądaną przez wielu producentów kosmetyków. oficjalne źródło
W jaki sposób działa serum Manuka Extra?