Efekty działania kremu Manuka Extra

0
455
Rate this post

Na efekty działania kremu Manuka Extra nie trzeba czekać tygodniami, a nawet miesiącami. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszych kilku użyciach, a po kilku tygodniach stosowania można zaobserwować spektakularne zmiany!
Stosując kurację Manuka Extra możesz osiągnąć:
– wzmocnienie wszystkich warstw skóry, nawet tych najgłębszych,
– poprawę odporności,
– zagojenie się ranek i uszkodzeń skóry,
– wyrównanie kolorytu skóry i zredukowanie przebarwień,
– złagodzenie dokuczliwego pieczenia, swędzenia oraz ściągania skóry,
– odzyskanie zdrowego wyglądu oraz jędrnej i elastycznej skóry. man pride żel na potencję
Co zawiera serum Manuka Extra?

Najważniejszym i kluczowym składnikiem kremu manuka Extra jest miód Manuka, który zawiera minimum 550mg methylglyoxalu w 1kg miodu! Tak wysokie stężenie umożliwia skuteczną walkę z problemami skórnymi. Oprócz miodu Manuka, serum Manuka Extra zawiera także wyciąg z nagietka lekarskiego oraz kojący D-panthenol. Tylko taki skład eliksiru Manuka Extra pomaga złagodzić objawy atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, egzemy, a także opryszczki. Doskonale radzi sobie także z lekkimi poparzeniami i odleżynami oraz stanowi niezastąpione remedium na problemy związane z trądzikiem i liszajem.
Dodatek wyciągu z nagietka lekarskiego umożliwia dotarcie kremu do najgłębszych warstw skóry i ich regenerację. Sprawia, że skóra staje się miękka, gładka i odpowiednio nawilżona. Jedną z największych jego zalet jest działanie przeciwzapalne oraz bakteriostatyczne.
Zawarty w serum Manuka Extra D-panthenol, który nazywany jest także prowitaminą B5 pozytywnie wpływa na regenerację uszkodzonego naskórka oraz przyśpiesza jego gojenie i skutecznie koi podrażnienia. Jest substancją bardzo dobrze wchłanianą, dlatego też posiada doskonałe właściwości nawilżające. Nie tylko znakomicie radzi sobie z łagodzeniem poparzeń słonecznych ale także łagodzi uporczywe swędzenie, które niezwykle często towarzyszy zmianom skórnym.oficjalne źródło