Levasan

0
1167
Rate this post

Levasan to produkt o wyjątkowych właściwościach chłodząco-odświeżających. Łączy w sobie skoncentrowane wyciągi z roślin, które działają pobudzająco na mikrokrążenie. Dzięki temu poprawia ukrwienie nóg i skutecznie przeciwdziała ich zmęczeniu.Ból biodra

Działa przeciwzapalnie, niweluje problem nieprawidłowego krążenia krwi i obrzęków, wynikających z długotrwałej pozycji stojącej w pracy, obcisłych rajstop czy zbyt ciasnych butów. Ponadto nawilża i wygładza naskórek, chroni go przed nadmiernym wysuszeniem i pękaniem.white express system effetto

Regularnie stosowany delikatnie zmiękcza stwardniałą warstwę rogową i usuwa nadmierną jej szorstkość. Dzięki zawartości mentolu długotrwale chłodzi i relaksuje. Jest idealny do stosowania po męczącym dniu, ponieważ zapewnia komfortowe uczucie lekkości i świeżości.
Jak należy stosować żel Levasan?

Smarować skórę 1-3 razy dziennie w okolicach problematycznych. Wmasować żel do momentu całkowitego wchłonięcia w skórę. Unikać kontaktu z oczami. Nie należy stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.
Opinie o żelu Levasan

Pracuję jako księgowa, każdego dnia spędzam 8 godzin w pozycji siedzącej. Wieczorami dokuczały mi opuchnięte nogi. Stosowałam wiele kremów i żeli zmniejszających opuchliznę, jednak wieczorny dyskomfort pozostawał. W Internecie przeczyłam o chłodzącym żelu Levasan, skorzystałam z promocji i zamówiłam jedno opakowanie. Już po kilku dniach stosowania zaobserwowałam ulgę. Polecam!