Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

0
647
Rate this post

Motyw

Zakładając stronę internetową, trzeba się zastanowić, co chcemy na niej zawrzeć. Jakie ma spełniać funkcje teraz oraz jakie mamy plany na przyszłość. Dobry szczegółowy plan pozwoli nam już na początku wybrać właściwy motyw, który będzie posiadał takie funkcje, które pozwolą na rozbudowę strony bez konieczności zmiany jej wyglądu.
Istotne jest to w przypadku, gdy planujemy do strony dokleić sklep internetowy. Nie każdy schemat współpracuje z wtyczkami.
Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego, omawia najważniejsze cechy motywów. Większość z nich ma swoje wersje premium, są to płatne rozbudowane formy wersji darmowych. Zanim dokonamy zakupu, należy dokładnie przeczytać dokumentacje. Zawiera ona dokładny opis możliwość motywy. Wszystkie możliwe zmiany, jakie użytkownik może dokonać, takie jak zmiana czcionek, rozłożenie bloków czy liczba podstron są dokładnie opisane i wyszczególnione.
Równocześnie możemy obejrzeć wersję demonstracyjną motywu, aby sprawdzić, czy dostępne opcje dla nas wystarczające i łatwe w obsłudze.